Flora Gayda nerede

İzmir ilinin Menderes ilçesinde Flora Gayda projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Gayda İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar villa olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje aile yaşamına uygun olarak yükseldi. Flora Gayda projesi bünyesinde 26 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gümüldür İnönü Mahallesi’nde inşa edildi. Projedeki konutlar konumları itibariyle de ilgi görüyor. Flora Gayda projesi Sinan Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre planlandı. Flora Gayda projesinde bulunan konutların tümü 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 324 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutların fiyatları daire tipi ve konutların büyüklüğüne uygun bir şekilde ücretlendirildi. Flora Gayda projesindeki 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları 850 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 4 934

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın