Fera Life Kartal’ın ticari üniteleri Aralık’ta hayata geçiyor

İstanbul Kartal Uğur Mumcu bölgesinde inşa edilen Fera Life Kartal projesinde AVM mantığı ile inşa edilen çarşı 7 bin metrekare ticari bölüm ile Aralık ayında hayata geçirilecek.

Fera Grup tarafından inşa edilen proje içerisinde konutların yüzde 70 oranı satıldı. 94 adet konut ve 32 adet ticari birim bulunduran ve 25 bin metrekare alanda inşa edilen proje, 2015 Temmuz döneminde başladı ve teslimat 2017 Nisan tarihinde yapılacak. Konut satışları sürdürülürken fiyatlar 4500 TL ile 5500 TL arasında değişiyor ve kiralama işlemleri de başladı.

Ticari birimlere çok yoğun bir ilgi bulunduğu için AVM kısmı erken teslim edilecek ve birçok banka AVM içerisinde şube açmayı planlıyor. Proje Sabiha Gökçen Havalimanı, Marmaray ve hızlı trene de ulaşım avantajı sağlıyor.

Projede 24 adet 3+1 konut ve 70 adet 2+1 konut bulunuyor. 92 ile 159 metrekare arasında değişen konutlarda 26-57 metrekare arası teraslar bulunuyor. Ayrıca projede fitness salonu, açık yüzme havuzu, peyzaj alanı, kapalı otopark, açık otopark yer alıyor. Peşin veya banka kredili ödemeler için yüzde 10 indirim veya yüzde 50 peşin ödeme ile kalan vade farksız 8 taksit imkanı bayramın son gününe kadar sürecek.