Fabay Adabükü Evleri fiyat

Muğla şehrinin Bodrum ilçesinde Fabay Adabükü Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Fabay İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 66 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Fabay Adabükü Evleri projesi bünyesinde 143 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Fabay Adabükü Evleri projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 59 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Fabay Adabükü Evleri projesindeki 1+1 konutlar 139 bin EURO’dan başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 179 bin EURO’dan başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 275 bin EURO’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 475 bin EURO’dan başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar adından da belli olduğu gibi Adabükü mevkiinde inşa edildi. Fabay Adabükü Evleri projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 444 96 31

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın