Evre Gedizler’de Ramazan kampanyası

Gedizler Yapı tarafından İstanbul Sancaktepe’de hayata geçirilen Gedizler Evre projesinde Ramazana ayına özel kampanya fırsatı başlattı..

Gedizler Evre projesinde yüzde 10 peşinat ile yüzde 10 ara ödeme seçeneği yer alıyor. Kalan yüzde 80’lik kısım ise 120 ay vadelendiriliyor.

Gedizler Yapı, Sancaktepe’de bulunan Gedizler Evre projesi ile “Şimdi al oturmaya başladığında öde” kampanyasını sunuyor. Yüzde 10 + yüzde 10 indirimin uygulandığı Gedizler Evre’de teslimatlar 2018 yılının Haziran ayında gerçekleşiyor.

Gedizler EVRE’nin satış ve pazarlama müdürü Halil Emrah Dalak kampanyanın detaylarını şöyle anlattı; Ramazan Bayramı’na özel gerçekleşen kampanyamızda yüzde 10 peşinat alınıyor. Yüzde 10’luk bir bakiyenin 6 ay sonra ödemesi isteniyor. Kalan yüzde 80 ise banka kredisi ile 120 ay taksit yapılıyor.

B Design tarafından tasarlanan Gedizler Evre, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, SPA merkezi, fitness merkezi, kafe, futbol ve valeybol sahası, tenis kortu, gölet, açık ve kapalı otopark, güneşlenme terası ile yürüyüş parkuru gibi imkanları konut sahiplerine sunuyor.

443 adet konutun yer aldığı Gedizler Evre toplam 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Gedizler Evre satılık daire büyüklükleri ise 45 metrekare ile 198 metrekare arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın