Evinizi olduğundan daha lüks gösterin

evinizi-oldugundan-daha-luks-gosterinMobilya seçimi yapacaksanız, odanın renkleriyle kontrast bir uyum yakalayabilirsiniz. Duvarlarınızı açık renklere boyamak odanızı olduğundan daha büyük ve ferah gösterecektir. Bu şekilde her detay daha fazla parlayacaktır.

Eski dolaplarınızı zımparalayın ve cilalayın. Bu küçük bakım sayesinde odalarınızda büyük fark göreceksiniz.

Büyük tablolar tercih edin. Açık renk duvarlarınızda sergileyeceğiniz büyük ve zevkli tablolar, odalarınıza ayrı bir hava katacaktır.

Aydınlatmalarınız konusunda yardım alın. Evin görünümüne en büyük katkı şüphesiz aydınlatmadan gelecektir. Aydınlatma konusunda her odaya özel değişiklik yapmanız gerekebilir. Okuma bölümleri için ayrı, yatak odası için ayrı, salonunuz için ayrı tonlarda ve derecelerde aydınlatma kullanabilirsiniz.

Çıplak pencereler oldukça moda. Evinizin bulunduğu şerefiye ve sahip olduğu manzara uygunsa pencerelerinizi perdesiz de kullanabilirsiniz

Eski objeleri ön plana çıkarmaktan korkmayın. Vintage modasına ayak uydurun. Anneannenizden kalan vazolar, o halleriyle oldukça güzeller. Eskinin anısına saygı duyarak evinizin en modern köşelerinde bile kullanabilirsiniz.

Masa üzerinde geniş tabaklar kullanabilirsiniz. Hem pratik olacak hem de şık bir görünüm kazandıracaktır. Ancak içini anahtar, mendil, kumandayla doldurmamak şartıyla.

Bol yastık kullanın. Yastık ve minderler hem koltuk takımlarınıza hem de yatak üzerine oldukça elit bir görünüm katacaktır. Aman renk uyumuna dikkat!

Her yeri doldurmayın. Boş alanlar sanılanın aksine odalarınızda saha dingin ve şık bir görünüm katacaktır. Gereksiz eşyalarınızı ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz.

Bengü Öner/Milliyetemlak