“Ev almak için doğru zaman”

Tüketiciye ramazan ayına özel kira öder gibi ev sahibi olma şansı sunduklarını söyleyen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Şimdi ev almak için doğru zaman” dedi

Demir İnşaat, Demir Romance, Demir La Vida ve Ayışığı Butik projeleri için ramazan ayına özel kampanya düzenledi. Kampanya dahilinde; hayatın başladığı Beylikdüzü’ndeki Demir Romance’te teslime hazır daireler kira öder gibi 3 bin 500 TL taksitle satılıyor. Ağustos 2016’da teslim edilmesi planlanan Büyükçekmece’deki Demir La Vida’da 33 ay yüzde 0 faiz imkânı sağlanıyor. Esenyurt’ta yer alan Ayışığı Butik projesinde ise peşin alımlarda yüzde 8 iskoto yapan şirket, yüzde 50 peşin ödemelerde kalan yüzde 50 için 24 ay 0 faizle şirket bünyesinde taksitlendiriyor.

Demir İnşaat’ın üç projesinin de yatırımcılar ve oturum için ev almak isteyenler için cazip fırsatlar sunduğunu belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Sosyal alanları ve akıllı ev teknolojileri ile çıkan projeler, tüketicilerin beklediği her türlü konfora sahip. Sınırlı sayıda son dairelerin satışa sunulduğu Demir Romance, 7 blokta 776 konut, 28 villa ve 60 adet ticari üniteden oluşurken, hayatın ağustos ayında başlayacağı Demir La Vida ise, 5 blokta 379 konut ve 39 ticari üniteden oluşuyor. Ayışığı Butik projesi ise, 106 rezidans konut ve 66 adet ticari üniteden oluşan özel bir proje” diye konuştu.

‘FİYATLAR ZAMLANACAK’
Merkez Bankası’nın son yapmış olduğu faiz indirimini, değerlendiren Demir şunları söyledi: “Faiz indiriminden sonra konutta bu sefer zam yapılacak. Zam öncesi ve faiz indirimi sonrası yaşadığımız bu dönemi konut alıcılarının çok iyi görüp değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum. Yatırımcılar bu gerçeğin farkında olup ona göre yatırım kararını hızlandırmalı. Şu an en uygun zaman.”

10 BİN LİRA EKSTRA İNDİRİM
Demir İnşaat, Beylikdüzü’nde yükselen konut projesi Demir Romance’ta kat bahçeli evlerde yüzde 10 iskontoya ilave olarak 10 bin TL indirim uyguluyor. Yaşamın başladığı projede, dairelerin büyüklükleri 119 ila 161 metrekare aralığında, kat bahçelerinin büyüklükleri ise 20 metrekareden başlayıp 69 metrekareye değişiyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın