Eston’un yeni kampanyasını kaçırmayın

Eston 47’inci yaşını, yeni kampanyasıyla kutluyor… Birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatlarını içeren kampanya, sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre geçerli olacak. Eston’un 2012’ye özel olarak sunduğu bu fırsatları kaçırmayın!

YAPI sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri için başlattığı yeni kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 2012 yılında, inşaat sektöründe 47 yılını geride bırakan Eston, yeni yıla özel ve çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Eston, uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertelemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim sağlıyor.

‘Bahçeli ev’ hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul’da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un önünde marina olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:
60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.
Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.
60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla.
60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.
Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 20’ye varan indirim fırsatı.

ESTON ŞEHİR

Projenin adı: Eston Şehir
Projenin lokasyonu: Bahçeşehir
Yapan şirket: Eston YAPI A.Ş.
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Sosyal donatılar: Yüzme Havuzları, Yürüyüş Parkurları, Sosyal Alanlar, Çocuk Oyun Alanları, Spor Alternatifleri, Günlük Alışveriş Merkezleri
Konut bilgileri: Proje toplamda 2800 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apartman daireleri, katlı villa, tripleks villa, ikiz ve müstakil dubleks villalar, sıra evler bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 65 m² ile 371m² arasında değişmektedir. Eston Şehir, 1200 dönüme yayılmış bir projedir.

ESTON DENİZ

Projenin adı: Eston Deniz
Projenin lokasyonu: Yakuplu/Beylikdüzü
Yapan şirket: Eston Yapı AŞ
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Sosyal donatılar: Marina, tenis, basketbol, fitness, Türk hamamı, sauna, alışveriş merkezi, su sporları imkanı, açık-kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, çocuk oyun alanları.
Konut sayısı: 5359
Konut bilgileri: Proje toplamda 5359 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apt daireleri, katlı villa, sıra evler, ikiz ve müstakil dubleks villalar ve müstakil tripleks villalar bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 78 m² ile 364 m² arasında değişmektedir. Eston Deniz 1500 dönüme yayılmış bir projedir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın