Eston Güvencesine Yoğun Talep

YAPI sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle en yeni teknolojileri kullanan Eston Yapı A.Ş. müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 2012’de de ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

2012 yılında, inşaat sektöründe 47 yılını geride bırakan Eston, sahip olduğu deneyim ile ev sahibi olmak isteyenlere doğayla iç içe, güncel deprem ve ısı mevzuatlarına uygun olarak inşa edilmiş, işçilik ve malzeme kalitesi yüksek alternatif yaşam alanları sunuyor. Bugüne kadar inşa ettiği konutlarda planlı bir şehirleşmenin önemli bir ayağı olan her metrekarenin verimli kullanıldığı, atıl alana yer bırakmayan yüksek mimari tasarımı önemseyen Eston, barınmak için değil, yaşamak için konutlar inşa ediyor.

47’inci Yaşa Özel “ Eston Şehir” ve “Eston Deniz” Kampanyaları

Eston’un 2012’ye özel olarak sunduğu birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatlarını içeren “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri kampanyası sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre daha geçerli olacak.

Eston, uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertelemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim sağlıyor.

‘Bahçeli ev’ hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul’da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un önünde marina olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:
60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.
Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.
60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla.
60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.
Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 20’ye varan indirim fırsatı.

ESTON ŞEHİR

Projenin adı: Eston Şehir
Projenin lokasyonu: Bahçeşehir
Yapan şirket: Eston YAPI A.Ş.
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Sosyal donatılar: Yüzme Havuzları, Yürüyüş Parkurları, Sosyal Alanlar, Çocuk Oyun Alanları, Spor Alternatifleri, Günlük Alışveriş Merkezleri
Konut bilgileri: Proje toplamda 2800 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apartman daireleri, katlı villa, tripleks villa, ikiz ve müstakil dubleks villalar, sıra evler bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 65 m² ile 371m² arasında değişmektedir. Eston Şehir, 1200 dönüme yayılmış bir projedir.

ESTON DENİZ
Projenin adı: Eston Deniz
Projenin lokasyonu: Yakuplu/Beylikdüzü
Yapan şirket: Eston Yapı AŞ
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Sosyal donatılar: Marina, tenis, basketbol, fitness, Türk hamamı, sauna, alışveriş merkezi, su sporları imkanı, açık-kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, çocuk oyun alanları.
Konut sayısı: 5359
Konut bilgileri: Proje toplamda 5359 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apt daireleri, katlı villa, sıra evler, ikiz ve müstakil dubleks villalar ve müstakil tripleks villalar bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 78 m² ile 364 m² arasında değişmektedir. Eston Deniz 1500 dönüme yayılmış bir projedir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın