Estate Station İlk Ofisini Güneşli’de Açıyor

estate-station-ilk-ofisini-gunesli-de-aciyorEstate Station Ülke Direktörü Birol Polat, ilk ofislerini istanbul Güneşli’de açacaklarını belirtti. 5 Haziran 2014 Perşembe günü açılışı yapılacak olan Estate Station Güneşli Denge ile emlakçılık sektörüne yeni bir bakış açısı getirecekleri dile getiren Polat, yoğun bir katılım beklediği güneşli-denge gayrimenkul’ün açılışında tüm yenilikleri açıklayacağını ifade etti.

Emlak franchise sektörüne adım atan Estate Station ilk ofisini İstanbul Güneşli’de açıyor. 5 Haziran 2014 Perşembe günü gerçekleşecek olan Estate Station Güneşli-Denge Gayrimenkul Ofisinin açılışında markanın yeniliklerinin de kamuoyuyla paylaşacağını belirten Ülke Direktörü Birol Polat, sektörün yenilik ve farklılığa ihityaç duyduğunu, bunu sağlamak ve emlak hizmetlerine yeni bir soluk kazandırmak için sektöre girdiklerini söyledi.

Neziha Coşkun ve Özlem Karakoç tarafından açılan olan ilk Estate Station ofisi 5 Haziran 2014 Perşembe günü sektöre merhaba diyecek.

Sektörden birçok ünlü ismin katılımının gerçekleşmesi beklenen açılışta markanın ilk lansmanında yapılacağını belirten Polat şunları söyledi; “Sektörde ilklerle adımızdan söz ettireceğimizden emin olabilirsiniz. 5 Haziran Emlakçılık için bir milad olacak. Emlakçılığın kuralları yeniden yazmaya geliyoruz. Emlakçılığın doğasına sirayet etmiş olan kemikleşmiş at gözlüğü bakış açısını yok edeceğiz. Emlakçılıkta bizim atacağımız adımlara muhtemelen rakip markalarda hızla eşlik edeceklerdir. Markamız emlakçılıkta iş geliştirme ve yeniliklerle anılacak, taklit edilecek. Tüm süreçlerimizi güven ve müşteri hizmet kalitesi üzerine kurduğumuz franchise sistemimizde önceliğimiz son müşteri memnuniyetini arttırarak brokerlarımızın çok daha mutlu ve başarılı bir iş hayatına merhaba demelerini sağlamak. Hizmet kalitesi ile brokerlarımızın tabela değerlerini her gün yükselteceğiz”.

Franchise sistemleri içinde ulusal ve uluslararası franchising markalarında yer alan enstrumanların yanına yoğun bir iş geliştirme ve eğitim standartını monte ettiklerini belirten Polat, “yoğun denetim ve gizli müşteri aktivitesi ile hizmet kalitesine vurgu yapacağız” dedi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın