Eşin Life Davutlar’da 24 bin 900 Eura’ya

Esin Life12 bin metrekare alan içerisinde inşa edilmekte olan Eşin Life Projesi toplamda 6 blok 170 daire, 32 dükkan ve çok sayıda sosyal tesisten oluşmaktadır. Eşin Life Davutlar projesinde fiyatlar ise 24 bin 900 Euro’dan başlıyor. Projedeki fiyatlar 30 Mayıs’a kadar geçerlidir. Eşin Life Davutlar projesinin yaklaşık 8 ay sona bitirilmesi planlanmaktadır. Projede 44 bin 900 Euro’ya ise hemen teslim dükkan sahibi olabilirsiniz.

Eşin Life projesi Milli Parkı, Ticari Yat limanları, Yolcu gemilerinin uğrak noktası, doğal plajları ile ünlü Dünya markası olan Türkiye’nin en güzide yerlerinden biri Kuşadası Davutlarda inşaa edilmektedir.

Eşin Life projesinde doğal termal havuzları, fizik tedaviler, sauna, spor salonu, acık yüzme havuzları, kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun parkı, resteurant, 24 saat güvenlik, langırt, bilardo, masa tenisi, teras kaffeler, teras resteurant , otopark bulunuyor.

Toplamda 32 adet dükkanın yer aldığı EŞİN LİFE projesi sadece yaşam alanlarından bir tanesine sahip olmakla kalmayıp ticari alanlardan bir tanesine de sahip olarak banka faizinden kaçındığınız birikimlerinizi yüksek kira getirileri kazanabileceğiniz bir yatırıma da çevirebilirsiniz.

0256 212 70 60
www.esinlife.com

Emlakbulten.Com

One thought on “Eşin Life Davutlar’da 24 bin 900 Eura’ya

  • 28 Kasım 2014 tarihinde, saat 23:50
    Permalink

    pirojenizi gordum cok beyendim bende ew almak istiyom kendim hollandada otruyom du an gelme imkanim yok nasil yardimci ola bilirsiniz

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın