Salı, Aralık 5, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Esenler Emlak Konutları’nda 10 bin TL peşinatla

Esenler Emlak KonutlariSatış bedelinin yüzde 10’u peşin, yüzde 10 konut tesliminde, yüzde 10 konut tesliminden 1. yıl sonra ara ödeme, kalan tutara satış tarihinde itibaren taksitlerin hemen başlaması kaydıyla 120 ay vade ile daire sahibi olma imkanı bulunan Esenler Emlak Konutları’nda fiyatlar ise 281 bin TL’den başlıyor.

56 bin 841 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Esenler Emlak Konutları’nda 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. Esenler Emlak Konut Evleri toplam 57 bin metrekarelik alan üzerine planlanmış olup, 2 bin 373 adet konut ve 55 ticari üniteden meydana geliyor.

Geneli yeşil alandan oluşan proje, planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi, güvenliği ile inşa edilen konutlar, farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

1) Satış bedelinin tamamının peşin ve veya banka kredisi kullanılarak satılması halinde satış bedeli üzerinden yüzde 5 indirim uygulanacak.
2) Satış bedelinin yüzde 10 peşin, yüzde 10 konut tesliminde, yüzde 10 konut tesliminden 1. yıl sonra ara ödeme, kalan tutara satış tarihinden itibaren taksitlerin hemen başlaması kaydıyla 120 ay vade uygulanarak her altı ayda bir TÜFE’ye endeksli olarak güncellenecek.
3) Satış bedelinin yüzde 30 peşin, kalan tutara satış tarihinden itibaren taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydı ile 120 ay vade uygulanarak her altı ayda bir tüfeye endeksli olarak güncellenerek satılacak.
4) Satış bedelinin yüzde 10 peşin, yüzde 10 konut tesliminde, yüzde 10 konut tesliminden 1. yıl sonra ara ödeme, kalan tutara satış tarihinde itibaren taksitlerin hemen başlaması kaydıyla 120 ay vade uygulanarak 0,50 faiz oranıyla sabit faizli ödeme imkanı mevcut.

2 thoughts on “Esenler Emlak Konutları’nda 10 bin TL peşinatla

 • İhsan şahin

  Sayın yetkili adres tam olarak nerede
  2+1 daire planı fiyatları ne kadar metrekaresi gibi ve özelikleri ile ilgili bilgi verirmisiniz.

  • admin

   Adres: Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesi Esenler/İstanbul
   Tel: 0212 430 15 02

Yorumlar kapatıldı.