Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Esen 11 Torbalı Konutları için start verildi

Sürmeli GMG Gayrimenkul Geliştirme ve Nurem İnşaat ortaklığı ile kurulan Esen Proje firması tarafından hayata geçirilen Esen 11 Torbalı Konutları projesine start verdi.

Kazandığı deneyimler ve birikimlerle Esen 11 Torbalı’ya start veren firma, muhteşem peyzaj mimarisiyle oluşturulan site içi yeşil alanları, yürüyüş parkurları, havuzu ve sosyal tesisleriyle hayallerin ötesinde bir konut projesine imza atıyor.

Mimari dizaynı, efektif ve optimum kullanım alanları, sosyal donatıları, çevre düzeni ve diğer imkanları ile site hayatını Torbalı’ya taşıyan Esen 11 Torbalı, Torbalı’yı İzmir’in yatırım bölgesi olarak bir cazibe merkezi haline getiriyor. Sakinlerine yaşattığı ayrıcılıklarla kârlı bir proje olarak öne çıkan Esen 11 Torbalı, depreme dayanıklı yapısıyla güven, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemiyle konfor ve ısı yalıtımıyla yazın serin, kısın sıcak mekanlar sağıyor.

Çoğunluğu 2+1 olmak üzere 1+1 ve 3+1 tipindeki dairelerden meydana gelen Esen 11 Torbalı Konutları projesinde toplam 424 daire bulunuyor.

35 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Esen 11 Torbalı Konutları projesinde sosyal donatıları ve çevre düzenlemeleriyle birlikte böylesine kapsamlı ilk proje olma özelliği taşıyor.