EON Meydan fiyat

İstanbul şehrinin Sultanbeyli ilçesinde EON Meydan projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi EON İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden dört bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 10 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. EON Meydan projesi bünyesinde 220 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar daire ve dükkan olarak tasarlanmış durumda. Böylece bölgedeki ticar konut ihtiyacına da hitap ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

EON Meydan projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 65 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. EON Meydan projesinde bulunan 2+1 konutlar 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 850 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

EON Meydan projesindeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan proje Hasanpaşa Mahallesi, Rabia Sokak No:3’te yaşama kazandırılıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Temmuz ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 446 40 45

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın