Emlak Konut Florya Evleri başlıyor

İstanbul iline bağlı bulunan Kurtköy ilçesinde Emlak Konut Florya Evleri projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıllar içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 68 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje bünyesinde 242 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Emlak Konut Florya Evleri projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 157 metrekare ile 582 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Emlak Konut Florya Evleri projesinde bulunan konutların metrekare fiyatları 18 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Emlak Konut Florya Evleri projesinde bulunan konutlar için Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası geçerli. Söz konusu kampanya dahilinde, liste fiyatları üzerinden yüzde 10 oranında indirim sağlanıyor. Yüzde 5 peşinatın ardından ise 180 ay vadelendirme mümkün. İlk iki sene ise ödeme alınmıyor.

Taksit ödemelerinin üçüncü yılda başladığı ödeme planında 1 milyon TL’nin altındaki daireler için yüzde 0.68 faiz, 1 ile 2 milyon TL arası konutlar için 0,74 oranında, 2 milyon TL üzeri için de 0,79 faiz uygulanmakta.

Bahsi geçen konutların teslim tarihi henüz belli değil.

Telefon: 444 36 55

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın