Emirgan Apartments by Seba nerede

İstanbul iline bağlı bulunan Sarıyer ilçesinde Emirgan Apartments by Seba projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Seba İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda bin 957 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Emirgan Apartments by Seba projesi bünyesinde 53 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Reşitpaşa Mahallesi’nde inşa ediliyor. Emirgan Apartments by Seba projesi Değirmentepe Ayhan Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Emirgan Apartments by Seba projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 257 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Emirgan Apartments by Seba projesinde bulunan 1+1 konutlar 365 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 520 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar 665 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen konutlardan 4+1 olanlar ise 1 milyon 112 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 5+2 konutlar da 2 milyon 303 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Kasım ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 39 82

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın