Emaar Square Mall nisanda açılıyor

Emaar Properties’in Türkiye’deki iştirak noktası Emaar Türkiye CEO’su Cenk Arson, basın mensupları ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

Cenk Arson açıklamaları sırasında Emaar alışveriş merkezleri sayesinde 2016 yılı dahilinde 125 milyon ziyaretçiyi ağırladıklarını ve sadece Dubai Mall sayesinde dahi 80 milyon ziyaretçi ağırlandığını belirtti. Dünyanın bilinen en yüksek binası olan Burj Khalifa ile birlikte The Dubai Mall gibi en büyük AVM ve eğlence merkezlerinin arasında yer alan ikonik birçok projeyi hayata geçiren firma, Nisan ayı itibariyle Emaar Square Mall projesini açıyor.

Gayrimenkul geliştirme şirketi Emaar Properties, İstanbul’un Çamlıca bölgesinde faaliyete geçecek, Emaar projesi içerisinde bulunan Emaar Square Mall alışveriş merkezini Nisan ayında faaliyete geçiriyor.

Üsküdar’ın Çamlıca semtinde yer alan AVM çok büyük bir yapıya sahip olarak, alışveriş noktasında yüzlerce mağaza ile birlikte mutfak noktasında da onlarca seçenek oluşturuyor. Mağazalar arasında Kiğılı, Adidas, Atasay, Bernardo, Beymen, Boyner, Derimod, Gaillard, Gucci, Greyder gibi birçok nokta bulunuyor. Keyifli ve geniş yemek seçenekleri için Burger King, Arby’s, Bursa Kebap Evi, Malatya Pazarı, McDonald’s, Saray Muhallebicisi, Starbucks, Usta Döner, Vakko Patisserie ve Özsüt gibi birçok nokta bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın