Elysium Serene Kandilli’de teslimler 3 ay önceden yapıldı

Elysium Serene Kandilliİstanbul Anadolu Yakasında Üsküdar’a bağlı Kandilli bölgesinde inşa edilen ve Ofton İnşaat tarafından konumlandırılan Elysium Serene Kandilli Eylül 2013 itibariyle taahhüt edilen tarihten 3 ay erken teslim edildi. Projenin satışlarının yüzde 85’i tamamlanarak geriye sadece 20 adet daire kaldı.

Fiyat aralığının 850 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değiştiği daireler akıllı ev sistemine uygun olarak inşa edilen Elysium Serene Kandilli Projesi’ndeki son daireler yüzde 1 KDV ve ödeme kolaylıkları ile yeni sahiplerini bekliyor.

Yaşamın başladığı projede 4’er katlı 17 blokta toplam 136 daire bulunuyor. Tamamı 3+1’den oluşan dairelerin bahçe katlı olanlarının bahçe kullanımı sadece daire sahiplerine ait. 25 bin 500 metrekarelik bir alanda yüzde 85’i yeşile ayrılan Elysium Serene’de dayanıklılık kadar estetikten de ödün vermeyen iç ve dış tasarımları ile seçkin ailelerin tercih ettiği bir proje oldu.

Ofton İnşaat sakinleri, açık – kapalı yüzme havuzları, teniz kortu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırırken, çocuk oyun alanları ile de her yaştaki sakinlerine ferah ortamlar sunuyor. Ayrıca güvenlik sistemleri ve otopark alanları ile de altyapı ihtiyacı karşılanıyor.

Web: www.elysiumserene.com
Tel: 444 51 61

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın