Elmas Plaza'da ofis fiyatları güncellendi

İstanbul ŞİŞLİ’ de ELMAS Group güvencesiyle hayata geçen ELMAS PLAZA projesinde, fiyatlar güncellendi.
Ofis teslimlerinin yapıldığı, Son 5 adet ofisin kaldığı projede; ofis fiyatları 475.000 TL den başlıyor.
Ofis teslimlerinin yapıldığı ELMAS PLAZA projesi, ELMAS GROUP güvencesiyle hayata geçti. Şehir manzaralı 2+1, Muhteşem şehir-deniz manzaralı çift teraslı 4+1 dubleks, Muhteşem şehir-deniz manzaralı tek teraslı 3+1 dubleks seçeneklerinin yer aldığı projede, ofislerin büyüklükleri 80 ile 150 m2 arasında değişiyor.

Güncel Fiyatlar;

ELMAS PLAZA projesinde ofislerin güncellenen fiyatları şu şekilde: 2+1 ofisler 475 bin liradan, Muhteşem şehir-deniz manzaralı tek teraslı 3+1 dubleks ofisler 630 bin liradan satışa sunuluyor. Yüzde 30 peşinat ödemesi ile ofis sahibi olunabilen projede, kalan ödemeler banka kredisi kullanarak yapılabiliyor.

ELMAS YAPI projesinde ofisler; banyosundan mutfağına, ısıtma-soğutma özellikleriyle bağımsız klimasından doğalgaz ısıtmasına kadar ful dekorasyonlu olarak teslim edilmekte, home ofis olarak ta kullanılabilmektedir. Tüm ofisler çift cephelidir.

Lokasyon;

ELMAS Plaza, merkezi lokasyonunun yanı sıra Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na bir köprü mesafesi ile her geçen gün değeri artmaktadır.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın