Elite Concept’te yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul şehrine bağlı bulunan Fikirtepe ilçesinde Elite Concept projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Şua İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 24 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Elite Concept projesi bünyesinde 785 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı. Proje kapsamında alıcılar için dairelerin yanı sıra dükkanlar da hayata geçirildi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar konum itibariyle de ilgi görüyor. Elite Concept projesi Niyazibey Sokak Tepe Camii Yanı 3416. Ada 2. Parsel Fikirtepe-Kadıköy’de bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Elite Concept projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 65 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Elite Concept projesindeki 1+1 konutlar 589 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 890 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmış durumda.

Projede bulunan konutlara sahip olmak isterseniz kişiye özel ödeme planları mevcut. Buna ek olarak yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz ile vadelendirme de yapılabiliyor. Ayrıca 0,99 faiz oranı ile 120 aydan 180 aya kadar taksit imkanı da sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 243 59 98

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın