Elite Concept projesi ödeme seçenekleri

İstanbul’un Anadolu yakasında, Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe’de Şua İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Elite Concept projesi, banka kredisiz 48 ay sıfır faizle ödeme fırsatı sunuyor.

Projenin iki bloğunda hemen teslim olanağı sunuluyor. Projede yüzde 30 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Proje, 785 konut ve 26 ticari üniteden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin olduğu projede, 24 katlı 3 blok mevcut.

Merkezi konumdaki proje, toplu taşıma olanaklarına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Elite Concept; E-5 karayoluna 1 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Deniz manzaralı projede, Dubai’deki Burj Al Khalifa ve dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi projelerde kullanılan Guardian markalı reflekte camlar tercih edildi. Bu özel camlar, daireleri güneşten koruyor.

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan projede; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness merkezi, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Ayrıca bölgenin kendi içinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın