Elit Grand Palas'ta kişiye özel hizmet

Delmar Yapı tarafından İstanbul Kurtköy’de inşa edilen Elit Grand Palas’ta kişiye özel hizmetlerin sunulacağı Elit Asistant servisi de bulunuyor.
Delmar Yapı tarafından İstanbul Kurtköy’de inşa edilen Elit Grand Palas’ta vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi rezidans hizmetlerinin yanı sıra, kişiye özel hizmetlerin sunulacağı Elit Asistant servisi de bulunuyor. Elit Asistant servisiyle, ev temizliğinden çocuk bakımına, kuru temizlemeden kişisel güvenliğe kadar değişen kişiye özel rezidans hizmetleri sunuluyor. Bunlar arasında uçak ve otobüs bileti rezervasyonları gibi kişisel ulaştırma hizmetleri, doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri gibi pek çok hizmet bulunuyor.
Ayrıcalıklı yaşamın yanı sıra, kazançlı bir yatırım fırsatı da sunan Elit Grand Palas, Bireysel Konut Kiralama Hizmeti ile dileyen daire sahiplerine emlak danışmanlığı hizmeti vererek, dairelerin kiralanması, kiralama sonrası takibinin yapılması ve satışa çıkarılması konusunda profesyonel hizmet sunuyor. Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 1 kilometre mesafede bulunan Elit Grand Palas; İstanbul Park F1 pisti, Pendik MarinTurk, İleri Teknoloji Endüstri Parkı, Havacılık Bakım Onarım Merkezi gibi dev projelerin kalbinde yer alıyor.

Hürriyet

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın