Egeli Ritim fiyat bilgisi

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde, Egeli Proje inşaat firması tarafından hayata geçirilen Egeli Ritim konut projesi, toplamda 31 adet daireden meydana geliyor.

Zemin üzerine 2 katlı tek yatay bloktan oluşan konut projesinde; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte daireler mevcut durumda. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler brüt 67, net 46 metrekare, 2+1 dubleks tipteki daireler brüt 123, net 101 metrekare, 2+1 tipteki daireler brüt 138, net 98 metrekare, 3+1 tipteki daireler ise brüt 129-137, net 97-105 metrekare büyüklüğe sahip.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesinde, teraslı ve bahçeli daireler de bulunuyor.

Egeli Ritim konut projesi ödeme şekilleri

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Egeli Ritim konut projesinin fiyatları, 538 bin TL’den başlıyor. Konut projesinde, yüzde 50 peşinat verip 24 ay vade farksız taksit yaparak daire sahibi olunabiliyor.

3 katlı bir yapıda tasarlanan konut projesinde, ipotek kredisi programından faydalanarak ve inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Konut projesinin yeri nerede?

Konut projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, şömineli lounge, house keeping servisi, çamaşırhane, sauna, SPA, spor salonu, güvenlik, restoran ve kapalı otopark gibi birbirinden zengin sosyal donatı olanakları var. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih edildi. Isı pay ölçerin de bulunduğu projede, her dairenin kendisine ait bir özel depo alanı var.

Bölgedeki ticari imarlı tek proje olma özelliğini elinde bulunduran konut projesindeki bazı 1+1 tipteki daireler, ticari ünite olarak satışa çıkarıldı.

Egeli Ritim konut projesi; 6 adet prestijli marka, 4 adet bankamatik ve Türkiye’nin en büyük Macro Center’ını da bünyesinde barındırma özelliği taşıyor.

Otoyol bağlantısına sadece 1 kilometre mesafede yükselen konut projesi, Ata Cad. Kahramandere Mah. Güzelbahçe/İzmir adresinde konumlanıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0553 833 39 13 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmeniz mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın