Edonia Garden’da vade farksız taksit

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Pendik ilçesinde, Kar Yapı firması tarafından yapılan Edonia Garden konut projesi, toplam 14 bin 180 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

388 konutun yer aldığı projede 12 de ticari alan var. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projedeki 1+1 daireler 62,49 metrekare ile 68,42 metrekare arasında, 2+1 daireler 90 metrekare ile 125 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 139,64 metrekare ile 147,41 metrekare arasında büyüklüklerde.

Konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Edonia Garden konut projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1 tipteki daireler 298 bin TL’den başlayan fiyatlarla, projedeki 2+1 tipteki daireler 435 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 3+1 tipteki daireler ise 595 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Projede, inşaat şirketi bünyesinde vade farksız 36 ay taksit yapılabiliyor.

Edonia Garden konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve süs havuzu gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut.

Asansörlü olan konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda. Konut projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılıyor. Aile yaşamına uygun olarak tasarlanan proje, şık ve modern tasarımıyla ilgi görüyor.

Konut projesinin konumu

Konut projesi, merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Konut projesi; Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 km ve hızlı feribota 7 km mesafede inşa ediliyor. Proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da oldukça yakın.

Proje; Pendik Hızlı Tren Garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne de kolay ulaşılabilir bir yerde bulunuyor.

Edonia Garden konut projesi, Güllü Bağlar Mah. Yazıcılar Sok. No: 33 34906 Pendik/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0216 307 6464 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir