Ebruli Ispartakule’de yüzde 3 indirim

İstanbul iline bağlı bulunan Ispartakule ilçesinde Ebruli Ispartakule projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat firmalarının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 41 bin 168 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Ebruli Ispartakule projesi bünyesinde 724 adet konut ve 52 adet de dükkan barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Ebruli Ispartakule projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 127 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Ebruli Ispartakule projesinde bulunan 2+1 konutlar 791 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 961 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutlar için yüzde 3 indirim fırsatı alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Tahtakale Mahallesi’nde inşa ediliyor. Ebruli Ispartakule projesi Ispartakule Bulvarı No:22’de konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 2693

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın