Durukent Konutları satışa çıktı

Durukent KonutlariToksözler Petrol İnşaat tarafından inşa edilen Durukent Konutları Bartın’da yaşama geçiyor. 6 blokta 96 konuttan oluşan proje 11.204 metrekare alana kuruluyor. Yüzde 50’lik bölümü yeşil alan olarak planlanan Durukent Konutları, Bartın’ın en büyük sitesi olma özelliğine sahip.

Konutların tesliminden sonra site yönetiminin oluşturulacağı Durukent Konutları’nda, temel hizmetlerin düzenlenmesi gibi iş süreçlerinde DuruKent Konutları’nın uzman kadrosu, hızlı ve etkin bir çalışma ile ev sahiplerine destek verecek.

Durukent Konutları projesinde 24 saat kameralı güvenlik sistemi, çocuk oyun alanları, basketbol, voleybol sahası, parklar, çok amaçlı spor salonu, Türk hamamı ve sauna, açık alanda spor aletleri ve site içinde kullanıma özel mini market bulunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun radye temelli sağlam zemin üzerine inşa edilen projede merkezi su deposu ve hidrofor sistemi, her blokta ısı ve ses izolasyonu, her daire için yarı kapalı otopark, her dairede görüntülü interkom sistemi, merkezi uydu sistemi ve Digiturk altyapısı, her blokta yüksek hızlı tam otomatik modern asansör, güneş enerjisi ve boyler ile yaz kış 24 saat sıcak su gibi özellikler bulunuyor.

www.toksozler.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir