Duru Beytepe’de satışlar başladı

Tona Yapı ve Safe İnşaat A.Ş ortaklığı tarafından Ankara, Beytepe’de hayata geçirilen Duru Beytepe projesinde çalışmalar başladı.

Beytepe’de yer alan 47 bin 276 metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Duru Beytepe projesi toplam 484 daireden meydana geliyor.

Yüzde 84’ü yeşil alana ayrılan Duru Beytepe projesinde ağaç ev, güneş meydana, çocuk oyun alanları, satranç meydana, çocuk plajı, evcil hayvan bahçesi, kuş evleri, su parkuru, doğal oyun alanları, adrenalin ve denge parkuru gibi alanlar yer alacak.

2020 yılı Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi beklenen Duru Beytepe projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde 202 metrekare ile 501 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde daire seçenekleri yer alıyor.

Mahalle kültürünün yaşatılması planlanan Duru Beytepe projesinde yer alan siesta köşesi ile hem çocuklar hem de ailelerin doğal ortam içerisinde dinlenmelerine imkan sağlıyor.

Duru Beytepe projesinde açık spor alanları, kapalı spor alanlarının içerisinde basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, bisiklet parkuru, yürüyüş parkuru yüzme havuzu, fitness center, spa merkezi gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 0312 489 19 34

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın