Dumankaya Ritim İstanbul’da yaşam başlıyor

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Maltepe’de hayata geçirilen Ritim İstanbul projesindeki ilk etapta toplam 97 daire, sahiplerine teslim edildi.

Ritim İstanbul, bölgenin en büyük açık alışveriş merkezinden dev spor kompleksine, akıllı loft dairelerden home-office’lere, kültür merkezinden 37. kattaki eşsiz ada manzaralı lüks restorana ve kapısındaki metroya kadar daire sahiplerine yüksek standartlarda ayrıcalıklar sunuyor.

Ritim İstanbul projesinin ilk etabının tesliminden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya; “Anadolu Yakası, Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Ritim İstanbul, mağazaları, sosyal donatıları, spor ve kültür kompleksleri ile bölgede büyük bir fark oluşturdu.

Ayrıcalıklı bir proje içerisinde yüksek konfor, hizmet ve Dumankaya kalitesini yaşayacak olmalarından duydukları heyecanı ifade eden daire sahipleri, Ritim İstanbul ile farklı ve kendilerine özel tasarlanmış bir dünyaya adım atacakları için mutlu olduklarını söylediler. Daire sahipleri ayrıca; özverili, insan odaklı çalışma ve hizmetleri dolayısıyla Dumankaya İnşaat’a teslimler sırasında teşekkür etti.

Tel: 444 7 222

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın