Dreamlife Konutları’nda son 35 daire

Dreamlife Konutlari Cekmekoyİnt.Avrasya ve Reform İnşaat tarafından İstanbul Çekmeköy’de mülkiyeti kendilerine ait olan arazi üzerinde inşa edilen Dreamlife Konutları kısa süre içerisinde üzde 60 ön talep toplama başarısını elde etti.

4 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen ve Şubat ayı boyunca lansman dönemine özel 185 bin TL’den başlayan fiyatlarla görücüye çıkan Dreamlife Konutları, kısa süre içinde % 60 ön talep topladı.

1+1, 2+1 ve 3+1 normal kat daireler ile farklı büyüklükte bahçe ve çatı dublexlerinin yer aldığı Dreamlife Konutları Çekmeköy’de dairelerin ortalama metrekare fiyatı 3 bin TL’yi buluyor.

Reform İnşaat ortaklığı ile İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirecekleri 90 konutluk butik projelerinin kış dönemine rağmen, özellikle sahip olduğu lokasyon ve uygun fiyatlardan ötürü oldukça ilgi gördüğünü söyleyen İnt.Avrasya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye bağlantısına çok yakın mesafedeki projenin, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut arayışında olan müşteri grubuna hitap ettiğini söyledi.

Satışların devam ettiği Dreamlife Konutları Çekmeköy projesinde sadece 35 daire kaldı.Dreamlife Konutları Çekmeköy projesi İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni yatırım gözdesi Çekmeköy Alemdağ mevkiinde, hem orman ile içiçe hem de şehir merkezine ve ana artellere erişimin çok kolay olduğu bir bölgede konumlanıyor.

Daire teslimlerinin 2016 yılı sonunda yapılması planlanan Dreamlife Konutları Çekmeköy projesinde kapalı otopark, açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları yer alıyor.