Doğayla iç içe: Koşuyolu Koru Evleri

Koşuyolu Koru Evleri, İstanbul Üsküdar’da hayata kazandırıldı.

Taş Yapı – Selçuklu Turizm ve İnşaat güvencesiyle inşa edilen Koşuyolu Koru Evleri, 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yaşama geçirildi. Alıcılarına 2+1’den 6+1’e kadar konut seçenekleri sunan projede 196 konut bulunuyor.

Beş veya yedi katlı 13 bloktan oluşan Koşuyolu Koru Evleri’nde daire büyüklükleri 185 metrekare ile 669 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen Koşuyolu Koru Evleri’nde en düşük konut fiyatı 4 milyon TL. En yüksek konut fiyatı ise 20 milyon TL olarak belirlendi.

“Şehrin içinde hayatın içinde” sloganı ile işe başlayan Koşuyolu Koru Evleri’nde %85’lik kısım yeşil alanlara ayrılmış durumda. Alıcılarına sunduğu orman manzarası ile dikkatleri üzerine çeken Koşuyolu Koru Evleri aynı zamanda site içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kafe, yürüyüş parkuru, fitness merkezi gibi donatılar da barındırıyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabilir. Aynı zamanda firma bünyesinde 36 ay senetli ödeme fırsatı da bulunuyor.

Telefon: 444 1 493

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın