Cumartesi, Aralık 2, 2023
Emlak Haberleri

Doğa Villaları Merzifon 2022’ye dönüş kampanyası

Doğa Villaları Merzifon projesi Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde yer almaktadır. Üstelik söz konusu proje Dülger Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Toplam 5.216 metrekarelik inşaat alanı içerisinde 16 adet villa bulunmaktadır. Bu villalar 5 artı 1 ve 6 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Dülger Yapı imzası taşıyan konut projesi toplam 5.216 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Site içerisinde 16 adet villa yer almaktadır. Bu villalar 5 artı 1 ve 6 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 5 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 250 metrekaredir. Ayrıca bu villaların net büyüklüğü 240 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villaya özel açık açık otopark alanı mevcuttur. Üstelik her villaya özel bağımsız 182 metrekarelik bahçe alanı yer almaktadır. Dış özellikler olarak hidrofor ve su deposu gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir.

Villa giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Bu sistemle birlikte klima, kamera, perde ve enerji gibi sistemler kontrol edilebilmektedir. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Giyinme odası, ebeveyn banyosu, Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Çamaşır odası ve kiler alanı gibi pek çok özellik yer almaktadır. Doğa ile iç içe, ferah balkonlar ve teras alanları yer almaktadır.

Doğa Villaları Merzifon konumu hakkında

Yemyeşil alanları ile dikkat çeken proje, Amasya’nın Merzifon İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merzifon’un en sakin ve huzurlu bölgesinde, Tema Ormanı’nın karşısında yükselmektedir. Üstelik bu konutlar doğa manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde market, semt pazarı, park alanı, okullar, cami, hastane, sağlık ocağı ve eczane mevcuttur. Dolmuş durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Doğa Villaları Merzifon fiyatları ne kadardır?

Doğa Villaları Merzifon projesinde 2022’ye dönüş kampanyası dahilinde avantajlı fiyatlar mevcuttur. Ayrıca bu fiyatlar 15 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Brüt 250 metrekare olan 5 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 4.750.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 358 513 60 60 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…