Dia Centro Topkapı ön talep süreci başladı

Dia Centro Topkapı projesi İstanbul Topkapı’da hayata geçirilmektedir. Ahmet Kul İnşaat & Şarkent Yapı ortaklığı olan proje ön talep toplama aşamasındadır. Daire ve dükkanlardan oluşan karma projedeki dairelerin özellikleri, büyüklükleri ve proje hakkında diğer merak edilenler haberin devamında yer almaktadır.

Proje detayları ve dairelerin özellikleri

Dia Centro Topkapı projesi, 15 bin 609 metrekarelik alan üzerine inşa edilmektedir. Projede toplam 254 konut, 33 ticari ünite yer almaktadır. Dairelerin büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişmektedir. Dairelerde ısı ve ses yalıtımı mevcut olacaktır. Planlardaki dairelerin her birinin kendine özel balkonu vardır. Bu balkonlar hem yaz hem kış aylarında oturulabilecek şekilde geniş olarak tasarlanmaktadır. Dairelerde ayrıca ebeveyn banyosuna da yer verilmektedir. Bu banyo yatak odası içinde özel bir alanda konumlandırılmış olacaktır. İnşaat yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak proje hayata geçirilmektedir. Daire içlerinde ve dış cephelerinde kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitede malzemelerdir.

Dia Centro Topkapı projesinde site içinde güvenlik için 7/24 kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır. Katlara iniş çıkış için asansör sistemi hazırlanmaktadır. Asansör sistemi hem yük hem insan taşımaya elverişlidir. Projede bina ve daireler kadar sosyal alanlara da önem verilmesi planlanmaktadır. Hem yetişkinlerin hem çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için özel alanların tasarlanması planlanmaktadır.

Dia Centro Topkapı ön talep topluyor

Projenin şu anda inşaatına başlanacaktır. Ayrıca web sitesi üzerinde ön talep toplama süreci de başlamıştır. Dairelerin büyüklükleri, satış fiyatları ya da ödeme koşulları hakkında her hangi bir bilgi verilmemektedir. Bu bilgiler ilerleyen günlerde proje inşaatına başlandığında verilecektir. Proje hakkındaki bilgilere herkesten önce ulaşmak için ön talep formu doldurabilir, mail ya da telefonunuzu bırakabilirsiniz.

Projenin ön talebi için 444 0 461 numarası bulunmaktadır. Bu numaraya ek olarak projenin web sitesi üzerinden de proje hakkında bilgi alabilir, ön talep formu doldurabilirsiniz.

Diğer yeni projelere göz atmak için tıklayınız