Dia Bella Mimaroba’da 30 daire için fırsat

İstanbul, Büyükçekmece’de Ahmet Kul İnşaat tarafından inşa edilen Dia Bella Mimaroba projesinde lansmana özel fırsatlar devam ediyor.

3 blokta toplam 131 dairenin ve 13 tane de dükkanın bulunduğu Dia Bella Mimaroba projesi 7 bin 985 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor.

126 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki 2+1, 3+1 dairelerin yer aldığı Dia Bella Mimaroba projesinde bulunan her ev akıllı ev özelliğine sahip.

Muhteşem deniz manzarası ve modern mimarisi ile dikkat çeken Dia Bella Mimaroba projesinde 2+1 daireler 372 bin TL’den, 3+1 daireler ise 605 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısının beğenisine sunuluyor.

Pirireis Caddesi, Dilşah Sokak’ta yer alan Dia Bella Mimaroba projesinde yarısı peşin kalanı ise 24 ay vade ile taksitlendirilerek ödeme fırsatı sunuluyor.

Dia Bella Mimaroba projesinde fitness salonu, hamam, sauna, şelale görünümlü açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun parkları, sinema salonu, piknik alanları, kafe, restoran gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 444 0 461

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın