Dia Bella Mimaroba sosyal donatıları

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Büyükçekmece ilçesinde, sahil şeridine komşu bir konumda, Ahmet Kul İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Dia Bella Mimaroba konut projesi, toplam 7 bin 985 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplamda 131 adet konut ve 13 adet dükkândan oluşan karma projede, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projede dubleks konutlar da yer alıyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri ise 126 metrekare ila 149 metrekare arasında bulunuyor.

Yüzde 60’ı satılmış durumdaki konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Dia Bella Mimaroba konut projesi ödeme seçenekleri

Kont projesindeki 2+1 tipteki daireler 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 780 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Konut projesinde yarısı peşin kalanı 30 ay vadeli ödeme planı oluşturarak daire sahibi olabilmek mümkün.

Dia Bella Mimaroba konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, sinema ve basketbol sahası gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda bulunuyor.

Asansörlü ve teraslı olan konut projesinde, yerden ısıtma sistemi kullanılıyor. Proje, akıllı ev sistemleriyle de donatılmış durumda bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu tam olarak neresi?

Marmara Denizi’ne sadece 500 metre mesafede inşa edilen konut projesi, toplam 3 adet bloktan oluşuyor.

Maviye ve yeşile kolayca ulaşılabilen bir mevkide hayata geçirilen Dia Bella Mimaroba konut projesi, Pirireis Cad. Dilşah Sok. No: 2 Mimaroba, Büyükçekmece/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı bütün bilgilere 444 0 461 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın