Derin Concept krediye uygun

Adana ilinin Çukurova ilçesinde Derin Concept projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Koyungözlü İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 2 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 26 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mavi Bulvar’da inşa edildi. Derin Concept projesi konum olarak da ilgi ögren bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. Derin Concept projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 225 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Derin Concept projesindeki 4+1 konutların fiyatları 550 bin TL ile 600 bin TL arasında değişiyor.

Projede bulunan konutlar banka kredisine uygun bir şekilde inşa edildi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0332 248 69 84

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın