Deniz İstanbul Sedef Konakları 2 satışları başladı

Deniz İstanbul Sedef Konakları 2 projesi isminden de anlaşılacağı gibi 2. Etap projesi ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu İstanbul’un Beylikdüzü İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında her biri 6 katlı çok sayıda blok yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 361 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Keleşoğlu Holding güvencesi ile geliştirilen projede her biri 6 katlı çok sayıda blok yükselmektedir. Söz konusu bloklarda toplam 361 adet daire yer almaktadır. Üstelik bu daireler 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 209.3 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 149 metrekaredir. 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 215.82 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin net büyüklüğü de 149 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Söz konusu proje kapsamında geniş ve ferah peyzaj alanı bulunmaktadır.

Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır. Her konutta ferah ve geniş balkon alanı yer almaktadır.

Deniz İstanbul Sedef Konakları 2 konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Beylikdüzü İlçesi Marmara Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik bu proje Midclub’a yakın konumu ile oldukça dikkat çeken bir lokasyonda yer almaktadır.

Deniz İstanbul Sedef Konakları 2 projesinin teslim tarihi 2023 yılının 2. çeyreğinde yapılması planlanmaktadır. Brüt 209.3 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 10.400.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 215.82 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 11.700.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 41 51 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…