Demir Romance’ta “Yüzde 5 peşin, Ağustos’ta taşın” kampanyası

demir-romanceDemir İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa ettiği Demir Romance projesinde yeni bir kampanya başlattı. “Yüzde 5 peşin, Ağustos’ta taşın” adını verdiği bu kampanyada yüzde 5 peşinat vererek Demir Romance projesinde daire sahibi olunurken ödemeye ise Ağustos 2015 tarihinde başlıyorsunuz.

2014 yılını özel bir kampanya ile kapatmak isteyen Demir İnşaat başlattığı yeni kampanya ile bunu gerçekleştirdi. Demir Romance’ta yılsonuna özel, “Yüzde 5 peşin, Ağustos’ta taşın” kampanyası düzenledi. Yatırımcılara büyük ödeme kolaylığı sağlayacak olan kampanya kapsamında yüzde 5 peşinatla projeden konut sahibi olunurken ödemeye Ağustos 2015’te başlanabilecek.

Ağustos 2015’te teslimine başlanacak olan Demir Romance’ta teslim öncesi son sürece girildi. Yılsonu kampanyası kapsamında, 1+1’den 4,5+1’e kadar çeşitli daire seçeneklerinin bulunduğu projeden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olurken ödemeye ise Ağustos 2015’teki teslimatta başlanabilecek. Ev almak isteyenlere “Şimdi al, teslimde öde” diyen kampanya 31 Aralık 2014’e kadar geçerli olacak.

Her ihtiyaca uygun, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 gibi farklı daire seçenekleri bulunan Demir Romance projesinde tüm detaylarında kullanılan malzeme kalitesi, yüksek kalitedeki işçiliği ve akıllı ev teknolojisi donanımı ile fark yaratıyor.

Kampanya kapsamında hem yatırım hem de oturum amaçlı konut alacaklara özel ödeme seçeneği sunduklarını belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir şunları söyledi:

“Demir Romance teslimat öncesi süreçte alıcısına prim kazandırırken, asıl primini teslimattan itibaren kazandıracak. Demir Romance’ın tüm dairelerinde kullanılan akıllı ev teknolojisi, merkezi lokasyonu, site içi imkânları ve kalitesi alıcısının hem yaşam hem de yatırım değerini yükseltiyor. Demir Romance, bölgesine ve markalı konut projelerine kattığı değerle, yatırımcılarına proje tamamlandığında % 80 kazanç sağlıyor.’

Beylikdüzü’n ün tek akıllı ev teknolojisini barındıran Demir Romance’ta dokunmatik ekran akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma, soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanıyor. Günlük temizlik hizmetlerinden SPA’ya, valeden taksiye, tesisatçıdan sağlık hizmetlerine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetler günün dilediğiniz saatinde elinizin altında bulunuyor.

Beylikdüzü’nün en değerli lokasyonunda konumlanan proje, E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna aracınızla 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

170 bin metrekare brüt inşaat alanına ve 22 bin metrekaresi özel peyzaja alanına sahip Demir Romance’ta doğanın tüm renkleri bir arada sunuluyor. Yemyeşil doğaya eşlik eden süs havuzları, köprüler ve özel peyzajıylaşehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam sunuyor.

DEmir Romance projesinde 60 işyeri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, dans eğitim merkezi, diyetisyen hizmeti, dans eğitim merkezi, bay-bayan güzellik merkezi, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna gibi alanlar yer alıyor.