Demir Romance’ta KDV yüzde 1, tapu hemen teslim

demir_romanceÖte yandan Demir Romance önemli bir avantajı da elinde tutuyor. Bölgede yeni ruhsatlı projelerde KDV yüzde 18 iken Demir Romance yatırımcıları, projenin ruhsatı 2013 yılından önce alındığı için, yükselen KDV oranlarından etkilenmiyor. Demir Romance’ta uygulanan yüzde 1’lik KDV oranı daire almak isteyenlere önemli bir avantaj sağlarken, yanı sıra projeden daire alanlar tapularına aynı gün sahip oluyor.

Akıllı ev teknolojisinin yanı sıra, Demir Romance Beylikdüzü’nde sunulmayan birçok sosyal donatıyı tek bir çatı altında topluyor. Projede, açık yüzme havuzları, tiyatro, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştıran çocuk oyun odaları ve servis bekleme odası, toplantı odaları, 24 saat sağlık hizmeti, kreş, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme gibi donanımlar yer alıyor. Daire sahiplerinin vazgeçemeyeceği Romance Clup’ta ise açık-kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, sinevizyon SPA merkezi, diyetisyen hizmeti, fitness merkezi yer alacak.

Ön talep formu dolduran herkese ekstra indirimler

Demir İnşaat’ın projelerinden konut sahibi olanlara sürprizleri devam ediyor. Demir İnşaat’ın son projesi Demir La Vida için, demirinsaat.com.tr ve demirlavida.com web sayfalarından ön talep formunu doldurarak ulaşan müşterileri ekstra indirimler bekliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın