Demir La Vida’da iki seçenekli kampanya

Demir La VidaKonutun güvenilir markası Demir İnşaat’ın yeni projesi Demir La Vida, daire sahiplerine şimdiden kazandırmaya başladı. 1 ay gibi kısa bir sürede yüzde 50’ye yakını satılan proje yoğun ilgi görüyor. Lansmandan bu yana yüzde 10 prim yapan Demir La Vida’da fiyatlar 201 bin TL’den başlıyor.

Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir La Vida’da kampanya kapsamında ya 18 bin TL peşinat veya 30 ay 0 faiz imkanıyla daire sahibi olmanız mümkün.

İnşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Demir İnşaat’ın Büyükçekmece’de hayata geçirdiği akıllı ev teknolojileri ile fark yaratan projesi Demir La Vida, yerli-yabancı yatırımcıların büyük ilgisini çekti. Büyükçekmece Gölü ile MarmaraDenizi’ne karşı, temiz havası ve açık manzarası ile çok özel bir lokasyonda konumlanan Demir La Vida’da 18 bin TL Peşinat veya “0” faiz ile 30 ay vadeli ödeme imkanı sunuluyor.Demir La Vida, lansmandan bu yana bir ay gibi kısa bir zamanda, yüzde 10 prim yaparak yatırımcısını şimdiden sevindirdi.

Demir La Vida’da Ne Kadar Kazandıracak?

Demir La Vida’dalansman süresince daire sahibi olanların, proje bitince yüzde 50 ila 75 oranında kar elde etmeleri öngörülüyor. Yapımına Nisan 2014 tarihinde başlanan proje 2016 yılında tamamlanacak.

6 Blokta 449 konut ve 39 ticari üniteden oluşan Demir La Vida, 42 bin m2’yi aşan arsa üzerinde, 110 bin m2 inşaat alanına sahip. Projede, 62 bin 410 m2 satılabilir konut alanı, 19 bin 500 m2 satılabilir ticari alan bulunuyor.

550 adedi kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida Projesinde büyüklükleri 61 ile 500 m2 arasında değişen 1+1 daire tipinden 4,5 +1’e kadar farklı ihtiyaçlara hitap eden konut mevcut.

Demir La Vida’da Akıllı ev teknolojisi

Demir La Vida Projesi’nde hayata geçirilecek Akıllı Ev Sistemi’nde daire sahiplerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü teknolojik olanak kullanıldı. Bu sisteme sahip telefon ve tablet bilgisayarlardan, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolünü tek bir tuşla sağlanabiliyor. Demir La Vida’da yaşayanlar evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta veya havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağı da bulunuyor. Projede konut birimlerinin yanı sıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri de bulunuyor. Proje, eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, localar, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

Demir La Vida’da her yaşa ve yaşam tarzına uygun aktivite seçenekleri sizi bekliyor.

30.000 metrekarelik peyzaj alanı içerisine konumlanmış yürüyüş yolları, seyir terası, küçük şelaleler, köprüler ve yeşillikler içinde kendi masalınızı yaratın. Sitenin geniş yürüyüş yollarında ister ritmi yakalayarak kalori yakın, isterseniz yakınlarınızla temiz havanın tadını çıkararak keyifli bir yürüyüş yapın; tercih sizin…

Yüzme keyfini ise yalnızca yaz aylarıyla sınırlandırmayın; açık ve kapalı yüzme havuzları Demir La Vida’da yılın 12 ayı sizin hizmetinizde…Yaz aylarında ise tatil köyü keyfi sizinle; havuz kenarlarındaki localar ve havuz bar tüm günü keyifle geçirmeniz için tasarlandı. Hızlı bir bronzlaşma isteyenlerdenseniz sizi güneşlenme terasına da alabiliriz.

Basketbol, voleybol, tenis kortları sayesinde ise hem yeni arkadaşlar edinecek, hem de her daim fit kalacaksınız. Demir La Vida’nın bisiklet yolları da, her yaştan bisiklet sever için özel olarak tasarlandı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın