Demir İnşaat'tan 120 aya 0.80 faiz oranıyla

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün merkezinde inşa ettiği prestijli konut ve yaşam projesi Ayışığı Vadi Evleri için kaçırılmayacak bir kampanya düzenledi. 135 bin TL’den başlayan fiyatlarla, Vakıfbank’tan 60 aya kadar 0.70, 120 aya kadar 0.80 sabit oranlı konut kredisi ile Ayışığı Vadi’den ev sahibi olmak mümkün. Üstelik dosya masrafı ve komisyon da yok.

Demir İnşaat’ın kampanyası bu kadarla da kalmıyor. İkinci seçenek şu an kredi kullanmaya hazır olmayan tüketiciler için… İsteyenler sadece yüzde 30 peşinat vererek, 20 ay sonra, yani evlerine taşındıklarında kredi ödemeye başlayabiliyor. Çünkü Ayışığı Vadi Evleri Mayıs 2013’te sahiplerine teslim edilecek, böylece site sakinleri 20 ay dolmadan evlerine yerleşmiş olacak. Konut sahipleri geriye kalan bakiyeyi ise 20’inci ayın sonunda, yani evlerine taşındıktan sonra ödemeye başlıyorlar. İsteyen geriye kalan borcunu bir kere de ödüyor ve hesabını kapatıyor, isteyen kredi çekip uzun vadeli bir ödeme planı ile ev sahibi oluyor.

Bu cazip ödeme seçenekleri ile Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak mümkün. Fakat iki seçenekli bu kampanya sadece kısa bir süre ve sınırlı sayıda konut için geçerli.

Ayışığı Vadi Evleri İle Beylikdüzü’nde lüks konut sahibi olun

Ayışığı Vadi Evleri, 489 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneği bulunan proje, Beylikdüzü’nün merkezinde ‘7 yıldızlı tatil köyü konforu’ sunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, tuz odası sosyal donatılardan sadece birkaç tanesi…

Astımı, alerjisi, bronşiti olanlar için özel tuz odaları…

Demir İnşaat için ilk kez Polonya’nın Velicko şehrinde tasarlanan tuz odaları; astım, öksürük, bronşit ve alerjik durumlar gibi birçok hastalığı tedavi ettiği kanıtlanarak dünyaya yayıldı. Bu odalarda, yer ve duvarlar kaya tuzuyla kaplanıyor, klima yardımıyla havaya karışan tuz partiküllerini vücut solunum yoluyla alıyor.

Kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da bu projede unutulmuyor. Yine sosyal tesisler içinde; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu bulunuyor.

Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 70 70 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr  internet adresinden ulaşmak mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın