Demir Country’de 60 ay sıfır faizle

İstanbul’un Avrupa yakasının Beylikdüzü-Yakupluda 500 milyon TL lik yatırımla hayata geçen proje, Demir İnşaat tarafından 44 bin 426 metrekare arsa alanına yapılıyor. Projenin 20 bin 500 metrekaresi yeşil alan için hazırlanıyor.

Demir Country projesi, konumuyla göz dolduruyor; D-100 ve E-6 karayollarının arasında Marmara Park Alışveriş Merkezi, Yakuplu Marina gibi merkezlere birkaç dakikalık uzaklıkta olan proje, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, Tüyap vb. noktalara ulaşımı çok kolay. Proje, Atatürk Havalimanına veya yapılmakta olan 3. havalimanına 20 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Proje, 9 bloktan oluşuyor, 3 blok farklı, 6 blok farklı mimari tarz sunuyor. Toplam 1160 daire, 50 villa, 110 iş yeri bulunduruyor. 1+1 ile 5+1 arası karma daire seçenekleri yer alıyor, daire genişlikleri ise 58 ile 198 metrekare arası değişiklik gösteriyor.

Beylikdüzü-Yakuplu’da parlayan Demir Country, eşsiz mimarisi, Açık AVM’si, tatil köyü tarzında sosyal alanları, restoranları, Nevizade’yi  caddesini oluşturan farklı mimari biçimi, Fransız ve Galata tarzında sokakları ile yepyeni bir döneme merhaba diyen proje ilklere de imza atıyor. Alış-veriş merkezli ilk yaşam alanı olarak hazırlanıyor.

2020’nin Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Demir Country projesinde daire fiyatları 300 bin ile 585 bin TL arası değişiyor.

Demir Country projesinde, peşin ve banka kredili alımlarda faizsiz 60 aya varan taksitler sunulabiliyor. Banka kredili alım tercihinde yüzde 20’lik peşinat kısmını firma bünyesinde 30 aylık senetle ödeme fırsatı veriliyor.

Projenin tamamlanmasının ardından, yatırımını erken yapan konut alıcılarına yüzde yüz kar getireceği düşünülüyor. Farklı, yenilikçi ve benzeri olmayan Demir Country’nun üç ayda 200 konut satışı gerçekleşti, bu yüzden konut sakinlerine ciddi prim sağlayacağı öngörülüyor.

Telefon: 444 2 116

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın