Demet Marka Evleri’nde 275 bin TL’ye

Marka Grup İnşaat tarafından Ankara, Yenimahalle Demetevler’de inşa edilen  Marka Evleri projesi 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşmaktadır.  155 metrekare 4+1 daireler 275 bin TL ile 420 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Toplam 15 bin 050 metrekare alan üzere kurulan Marka Evleri 7 bin 550 metrekare yeşil alanı, 600 metre yürüyüş koşu parkuru, 250 Araçlık Otoparkı, Basketbol Sahası, Tenis Kortu, Oturma Bankları, Kamelyalar, Süs Havuzları, Fitness Salonu, Sauna, Çocuk Oyun Alanlarıyla Doğa İle İçiçe Yaşam Olanağını Sizlere En İyi Şekilde Sunmaktadır.

Marka Evleri; Deprem Yönetmeliğine ve Son İnşaat Teknolojisine Uygun Olarak, Güvenli Radyal Temel Sistemi Uygulanmıştır.

Ayrıca; Marka Evlerinde Tüm Siteyi Çevreleyen Güvenlik Duvarı, 24 Saat Kapalı Devre Güvenlik Kamerası Sistemi ve Yangın Güvenlik Sistemi ile Sizlerin Güvenliğini Sağlıyor.

Demet Marka Evleri projesinde dış cephe ısı Yalıtımı, Isı Yalıtımlı PVC Doğramalar, Mobilya Kapılar, Her Dairede Görüntülü Ve Renkli Diafon Sistemi Ve Kablolu TV İle Uydu Yayınına Uygun TV Sistemi yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın