Deluxia Park Business satışları devam ediyor

Deluxia Park Business projesi oldukça modern bir tasarıma sahip ofis projesidir. Projenin konumu İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında 400 adet ofis alanları bulunmaktadır. Bu ofisler 1 artı 1 seçeneklere sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Teknik Yapı güvencesi ile yükselen projede 400 adet modern ofis yer almaktadır. Modern bir konsept ile tasarlanmış A+ ofisler konforlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Üstelik 34 katlı tek blokta yükselmektedir. Söz konusu ofisler 1 artı 1 seçeneklere sahiptir. Satışa sunulan 1 artı 1 ofislerin büyüklüğü brüt 84 metrekaredir. Ayrıca 1 artı 1 ofislerin net büyüklüğü 53 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. İnsan ve yük asansör sistemi yer almaktadır. Katlar arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır.

Deluxia Park Business konumu ve fiyatları hakkında

Proje, İstanbul’un Maltepe İlçesi Cevizli, Tugay Yolu Caddesi üzerinde inşa edilmektedir. Üstelik bu ofisler Adalar manzarasına sahiptir. Çevresinde ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek pek çok lokasyon mevcuttur.

Deluxia Park Business projesinde fiyatlar bulunduğu konuma göre farklılık göstermektedir. Brüt 84 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 ofisler 4.009.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ayrıca söz konusu proje henüz inşaat aşamasındadır. Teslimleri ise 2023 yılının 2. Çeyreğinde yapılması planlanmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 10 08 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…