Deluxe Ada Kuşadası satışları devam ediyor

Özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçiren,önceliği müşteri memnuniyeti olan Kuşadası merkezli konut markası Külekler inşaat yeni bir projeyle müşteri karşısına çıkıyor. Kalite ve zamanlamadan ödün vermeden işlerini sürdüren firma bölgede hizmet veren en iyi firmalar arasında yer alıyor. Müşterilerini ve çalışanlarını memnun etmeyi temel ilke olarak almış olan firma en iyi konut markası olmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Firmanın yeni projesi olan Deluxe Ada Kuşadası projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Proje özellikleri neler?

Külekler İnşaatın yeni projesi olan Deluxe Ada Kuşadası projesi ise birçok teknik,iç mekan,dış mekan ve ortak kullanım alanlarıyla karşımıza çıkıyor. Kaliteden ödün vermeyen Külekler İnşaatın Deluxe Ada Kuşadası projesi hakkında projede yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, otopark, su deposu, hidrofor, kapıcı dairesi, bekçi dairesi bulunduğu biliniyor. Dış yalıtıma önem veren firma Deluxe Ada projesinde silikonlu ve su yalıtımlı dış cephe giydirme uygulaması tercih ediyor. Projeye uygun peyzaj çalışmaları yapan firma sığınak ve bodrum kat olarak kullanım alanları da sunuyor.

Teknik özellikler açısından temel sıvı yalıtım,perde beton yalıtım ve yalıtım koruyucu tercih ediliyor. Projede bina etrafı drenaj sistemi,bodrum kat havanlandırma bulunuyor. C-30 sınıfı beton kullanmayı tercih eden firma, yalıtımlı dış cephe,otomatik panjur sistemi,merkezi uydu sistemi, görüntülü diyafon sistemi, güvenlik kamerası kayıt sistemi ve doğal gaza uygun tesisat gibi tüm önemli özellikleri müşterilerine sunuyor. İç mekan tasarımını da özenle oluşturmuş olan Kürekler İnşaat, iç duvarlar için alçı üzeri saten boya tercih ederken tavanlar içinse özel tavan boyası tercih ediyor. Tüm ıslak zeminlerde 1. sınıf seramik kullanan firma, 1. sınıf iç kapı, 1.sınıf çelik kapı, özel tasarım mutfak , odalarda ve koridorlarda gizli ışık bandı kullanmayı tercih etmiştir. Her dairede yeterli miktarda telefon ve telefon prizi bulunmasının yanı sıra balkonlarda elektrik ile su musluğu bulunuyor. Isıcamlı ve renkli seri dış doğramalar içinse pimapen markasını tercih ediyor.

Deluxe Ada Kuşadası fiyatları ne kadar?

Kuşadası konut projesinde yer alan 2+1 tip daireler  620 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca projede yer alan 3+1 tip brüt 120 metrekarelik daireler ise 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Külek İnşaat müşterilerinin memnuniyetine önem vererek bu sektörde ilerlemektedir. Güncel ilanları çeşitli emlak konut sitelerinde bulunmaktadır. Her açıdan iyi tasarlanmış, kaliteden ödün vermeyerek her detay düşünülerek hazırlanan . Her yönüyle göz dolduran Deluxe Ada Projesiyle adından söz ettireceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir