Değişim Villalari’nda 36 ay vade imkanı

Degisim VillalariVilla yaşantısının özgürlüğünü aileniz ile birlikte paylaşacağınız bu çatı altında bulacaksınız. Günün yoğun ve yorucu yaşamını geride bırakarak, yeşilin dinlendirici ikliminde, çiçeklerle ve kelebeklerle yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ortam. Değişim İnşat’ın Gaziantep’te inşa ettiği Değişim Villalari projesinde 36 ay vade ile 24 ay içinde sahip olabilirsiniz.

22 villadan meydana gelen Değişim Villaları projesinde her villa 150 metrekare alana sahip. Bu yeni yaşam biçiminizle tatile ihtiyacınız kalmayacak ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçireceksiniz. Belki de yeni hobiler edinecek, doğal yiyeceklerinizi siz kendi ellerinizle yetiştireceksiniz. Değişim İnşaat, değişen yaşam anlayışına paralel olarak, tüm beklenti ve ihtiyaçları belirleyip, insanlara daha rahat,kaliteli, çağdaş ve güvenli biçimde yaşayabilecekleri ortamlar sunuyor.

Yeşil alanları ve altyapısı ile bir bütün olarak, projelendirdiği konutlarda Değişim İnşaat, sadece kendi alanları ile kalmıyor. Yakın çevresinde de yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunuyor. Çocuklarımızın da güvenle oynayabilecekleri ve eğlenebilecekleri her türlü kaliteli ve güvenli yaşam olanakları sunuyor. Değişim İnşaat, şehrin bunaltıcı ve havasından ve gürültüsünden uzaklaşarak soluk alacak bir alan arayanlar için mükemmel çözümler sunuyor.

www.degisiminsaat.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın