DAP Yapı’dan cazip fırsatlar

DAP Yapı, peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme planı kampanyası başlattı. Bu kampanya, İstanbul’daki Teras Kule ve İzmir’deki DAP İzmir projelerinde geçerli olacak. Projelerde ayrıca bir yıl kira garantisi de var.

İstanbul’daki bir diğer proje olan Validebağ Konakları’nda ise yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkânı ile peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi avantajı mevcut. Validebağ Konakları, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Avrasya Tüneli’ne 5 dk mesafede konumlanıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürpriz yapmaya devam ediyoruz. Alıcı ve yatırımcılarımızın isteklerini geri çevirmemek, tüketicinin yükünü hafifletmek için yeni bir kampanya başlattık. Bu çerçevede peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyoruz. Dap İzmir özelinde bakacak olur isek; projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak” dedi. DAP İzmir; Kordon’a ve Alsancak Vapur İskelesi’ne 10, Konak‘a 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan, 707 konut ve ticari alandan oluşuyor. Projedeki daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor.

Ziya Yılmaz, Teras Kule’de de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdiklerini ifade etti. Yılmaz, “Teras Kule’de bir yandan güneşlenme imkanı bir yandan da bahçe hayatı sunuyoruz. Bu projemizde peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme fırsatının yanı sıra 1 yıl kira garantisi fırsatı da var” diye konuştu. Kartal’da ulaşım ağlarına çok yakın uzaklıkta konumlanan Teras Kule, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın