Dap Yapı konutta yüzde 20 indirim kampanyası

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kurumları olan KONUTDER, GYODER ve INDER tarafından ortaklaşa aldıkları indirim kampanyasına DAP Yapı’da tam destek veriyor.

Ekonomimizin rekortmen sektörü inşaat sektöründe KDV oranının yüzde 18’den yüzde 8’e, tapu harcının yüzde 4’ten yüzde 3’e indirilmesi, kamu bankalarının ise kredi faizlerinde indirilmesinin ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER ortak kararı ile üye firmaların başlatmış olduğu indirim kampanyasına Dap Yapı’dan destek geldi.

KDV oranındaki yüzde 10’luk düşüşe ek olarak kampanya doğrultusunda sunulan yüzde 20’lik peşin indirimle birlikte tüketiciler, yüzde 30’a varan bir indirim oranıyla ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. DAP Holding olarak tüketicilere mevcut satışta olan projelerde kampanya şartları içinde faydalanma fırsatı sunuluyor.

Dap Yapı’da 380 bin TL’den başlayan fiyatları, 19 bin TL’den başlayan peşinatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Dap Yapı projelerinde peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve yüzde 10 KDV indirimi ile yüzde 30’a varan indirim fırsatı sunuluyor.

Dap Yapı projelerinde ayrıca 40 ay senetle satış, 120 ay vade ve yüzde 0,98 faiz oranı ile ödeme seçeneğinin yanında ayrıca 1 yıl kira garantisi sunuluyor.

Tel: 444 93 27

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın