Dap İzmir erken teslim edilecek

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, diğer projelerinde olduğu gibi Dap İzmir projesinin de erken teslim edileceğini belirtti.  Güvenli bina inşa ettiklerine dikkat çeken Yılmaz, DAP Yapı’nın İstanbul dışında inşa ettiği ilk projesi DAP İzmir projesinin önemli bir kısmının geride kaldığını söyledi.

Deprem güvenliğini ön planda tuttuklarını belirten Ziya Yılmaz, “Bu tür projelerde normalde 20 metre derine inilir, biz ise 61 metre yani 21 kat derine indik, İzmir’de en dayanıldı projeye imza alacağız. Temeli atıyoruz, otoparkı da yerin altına çekiyoruz. Otopark bölgesini de peyzaj ve çocuk alanı gibi sosyal, yaşam yerlerine dönüştürüyoruz. Büyük maliyet gerektiren işe imza attık. Ama içimiz rahat, İzmir’e yakışanı yapıyoruz” dedi..

Dap İzmir projesinin yüzde 78’inin satıldığını belirten Yılmaz “Kaba inşaatı Ağustos 2019’da bitireceğiz aynı zamanda bir yandan da ince işçilik devam edecek. Projedeki, teslim tarihini Aralık 2020 diye açıklamıştık fakat teslim tarihini bir DAP geleneği olarak yine erkene çekiyoruz. Daha önceki projelerimizde yaptığımız gibi, DAP İzmir’i, de erken teslim etmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın