Daire Kartal’da full beyaz eşya hediye

Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul, Kartal’da hayata geçirilen Daire Kartal projesinde daire sahibi olmak isteyenler için yeni ve avantajlı bir kampanyaya imza atıyor.

Türkiye ekonomisinin öncü gruplarından Kale’nin, yapı ürünleri sektöründeki derin tecrübesinin bir yansıması olan Bodur Gayrimenkul, Daire Kartal projesinde tamamlama aşamasına geldi. Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa edilen Daire Kartal projesinden ev alanlar için yepyeni bir kampanya hazırlandı.

Başlattığı özel kampanyayla ilk peşinatı Ocak 2018 tarihine bırakarak Daire Kartal’da ev sahibi olmayı kolaylaştıran Bodur Gayrimenkul’un son sürprizi projenin yeni sahiplerinin mutluluğunu ikiye katladı.

Bodur Gayrimenkul, yeni kampanyasıyla projeden 2+1 daire alan herkese Franke marka full beyaz eşya, 1+1 daire alanlara ise buzdolabı ve klima hediye edecek.

Daire Kartal, Adalar’ı tam karşıdan gören manzarasıyla ayrıcalık yaratıyor. Kale markalı ürünlerin en güzel örneklerinin kullanıldığı Daire Kartal projesi özel konumuyla dikkat çekiyor.

Metro istasyonuna yakınlığıyla öne çıkan Daire Kartal Evleri projesi Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre, Pendik Marina’ya 8, Bostancı’ya 12, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13, Kadıköy’e 22, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km mesafede yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın