D Plaj’da kişiye özel ödeme

Muğla şehrine bağlı bulunan Bodrum ilçesinde D Plaj projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Dimer Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Söz konusu olan proje toplamda 10 bin 800 metrekarelik arsa alanında yükseldi. D Plaj projesi bünyesinde 53 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

D Plaj projesinde yer alan konutlar için kişiye özel ödeme planları mevcut.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. D Plaj projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 75 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. D Plaj projesindeki konutların fiyatları 1 milyon 700 bin TL ile 4 milyon 900 bin TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 05423225086

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın