Çukurova Balkon’da Kurban Bayramı’na özel kampanya

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Çukurova Gayrimenkul tarafından inşa edilen Çukurova Balkon projesinde, Kurban Bayramı süresince yüzde 5 peşinat ödeyip daire ücretinin yüzde 15’ini bir yıl sonra vade farksız ödeme fırsatıyla ve ayrıca yüzde 80 banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor.

Proje; Kartal Adliye Sarayı ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, Anatolium AVM ve IKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna ise 2 dakika mesafede bulunuyor.

Projede balkonlu, bahçeli ve teraslı olmak üzere 78 daire mevcut. Tüm dairelerde, büyüklüğü oranında en az bir balkona sahip olması projenin dikkat çeken özelliklerinden biri. Projede 2 veya 3 balkonlu, geniş teraslı daireler de var. Çukurova Balkon projesinde 3 tipte 1+1, 60 tipte 2+1, 10 tipte 3+1 ve 5 tipte 4+1 daire bulunuyor.

Projenin yüzde 85’i yeşil alandan oluşuyor. Ayrıca 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Projede yarı olimpik açık yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı, hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası ve otopark gibi birçok sosyal donatı özelliği var.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın